Реєстрація в заклади дошкільної освіти за посиланнями: https://reg.isuo.org/preschools

ОСНОВНІ ПРАВА ДІТЕЙ ЗА КОНВЕНЦІЄЮ ООН.

Що повинні знати батьки!

На основі яких документів зараховується дитина у                                               дитячий садок:                                  - заяви батьків або осіб, які їх замінюють;                    - медичної довідки про стан здоров'я дитини;            - довідки дільничного лікаря про епідеміологічне оточення;                                                                          - свідоцтва про народження.                                          Групи у дошкільному навчальному закладі комплектуються за віковими ознаками. За дитиною зберігається місце в дошкільному навчальному закладі державної та комунальної форм власності у разі її хвороби, карантину, санаторного лікування, на час відпустки батьків або осіб, які їх замінюють, а також у літній оздоровчий період (75 днів).

Вимоги до зовнішності дитини, яка відвідує дитячий садок:

*Одяг дитини повинен бути чистим, охайним, відповідати порі року, температурі повітря, відповідати розміру дитини.
* Носіння комбінезонів не бажане.
* Нижня білизна повинна бути завжди чистою.
* Зав’язки і застібки мають бути розташовані так, щоб дитина могла самостійно себе обслужити.
* Взуття має бути легким, теплим, точно відповідати нозі дитини, легко зніматися і надіватися.
* Носова хустка потрібна дитині як в приміщенні, так і на прогулянці.
* Зробіть на одязі зручні кишені для її зберігання.
* Лице повинно бути умите, ніс, руки - чисті, нігті - підстрижені, зуби - почищені, зачіска - охайна.
* Щоб уникнути випадків травматизму та з метою збереження здоров’я дітей, необхідно перевіряти вміст кишень дитини на наявність небезпечних предметів. Категорично забороняється приносити в садок гострі, ріжучі, склянні предмети, дрібні предмети (намистинки, ґудзики, пігулки), а також їжу та напої.
 

ШАНОВНІ БАТЬКИ!

Пропонуємо ознайомитися з формами роботи, на які Ви можете бути запрошені вихователем.

Налагодження стосунків між вихователем та  батьками в перші дні та  місяці перебування дітей у дошкільному закладі – найголовніша умова майбутнього спокійного та комфортного перебування дитини у дошкільному закладі.

 

1.     Запрошення батьків з дітьми  до спільних прогулянок по території дошкільного закладу  ( в період проходження медичної комісії дітьми, які будуть відвідувати дитячий садок).

2.     Надання можливості   перебувати з дитиною 1-2 год. протягом перших днів в дитячому садку.

3.     Анкетування батьків (визначається склад сім’ї, матеріальний стан, ім’я, яким дитину називають вдома, що любить дитина, якими іграшками грається, які має звички і т.д.).

4.      Запрошення батьків до ознайомлення з групою, спальною кімнатою, роздягальнею.

5.     Дні відкритих дверей (знайомство з роботою гуртків, секцій, медичного кабінету, практичного психолога, харчоблоку тощо).

6.     Відвідування дитини вихователями вдома  ( з метою ближчого знайомства  та входження в стосунки з дитиною поза дитячим закладом, але не для «панібратських» відношень).

7.     Часті індивідуальні  бесіди з батьками щодо різних питань організаційного характеру, щодо навичок самообслуговування, виховного впливу, інші.

8.     При потребі (групові бесіди), якщо виникають запитання від батьків однакового змісту.

9.     Групові консультації  на теми: «Формування самостійності», «Здоров’я дітей», «Добрі та погані звички», «Як правильно одягати дітей», «Розвиток рухової активності», «Корисна їжа в дитячому садку та вдома», « Режим дня» тощо.

10.                       Проведення практичних занять разом з батьками: «Виховуємо культурно-гігієнічні навички»,«Разом малюємо», «Разом виготовляємо печиво з глини», «Рухливі ігри», інші.

11.                       Групові батьківські збори (вересень, грудень, травень).

12.                       Оформлення батьківського куточка (інформація змінюється щомісяця).

13.                       Запрошення батьків до оформлення групи (до тематичних днів, до окремих занять, до Днів Здоров’я).